Proje Kontrol

Doğal gazın çevreci, ekonomik ve aynı zamanda verimli bir yakıt olması, bu enerji kaynağına olan talebi arttırmıştır. Ülkemizde doğal gazın üretim ve ısınma amaçlı kullanımı hızla yaygınlaşmaktadır. Doğal gazın kaynaktan son tüketiciye kadar geçen serüveni doğrultusunda iç tesisatların projelendirmesi ve imalatı büyük önem arz etmektedir.
ENERVİS, müşterilerinin can ve mal emniyetini dikkate alarak, doğal gazın güvenli kullanımının sağlanması için güncel mevzuat ve standartlara uygun olarak kontrol ve kabul kriterlerini belirlemektedir. Bununla birlikte personellerini sürekli olarak teknik ve idari eğitimlere tabi tutarak, bu kriterleri uygulama konusunda bilinçlendirmektedir.
Firmamız, ilgili yasal mevzuatlar ve standartlar doğrultusunda, gelişmiş teknolojik alt yapısını da kullanarak, konusunda uzman ve tecrübeli insan kaynağı ile iç tesisat proje kontrol hizmetini dijital ortamda yapmakta ve elektronik imza ile onaylamaktadır. Sertifikalı firmalardan gelen randevu taleplerine göre Enervis saha personeli, tesisatı İOS ve Android cihazları ile dijital ortamda kontrol ve onay işlemlerini gerçekleştirmektedir.