HABERLER

Enervis İkinci Kez “Düşük Karbon Kahramanları Ödülü”nün Sahibi Oldu!

Enerji verimliliği danışmanlık ve uygulama şirketi Enervis, Sürdürülebilir Üretim ve Tüketim Derneği (SÜT-D) tarafından Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın desteğiyle düzenlenen 6. İstanbul Karbon Zirvesi’nde, demir - çelik sektörüne yönelik “Alüminyum Ergitme Fırınlarında Atık Isı Geri Kazanımı Projesi” ile ikinci kez Düşük Karbon Kahramanı Ödülü’nü kazandı.
Devamı

Nihai Enerji Tüketimi Sanayi Kuruluşlarında Yüzde 20 Oranına Düşürülebilir!

Türkiye‘nin enerji politikasının temel hedeflerinden birini, enerji verimliliğinin artırılması ve enerji yoğunluğunda düzenli bir düşme eğiliminin yakalanması oluşturuyor.
Devamı

Basit Yöntemlerle Enerji Tüketiminizde %30 Tasarruf Edin

Enerji verimliliği danışmanlık ve uygulama şirketi Enervis, kış aylarının gelmesiyle birlikte artan enerji tüketimine karşı alınabilecek önlemleri paylaşıyor.
Devamı

Polyteks

Sanayide Enerji Verimliliği Enervis’le Artıyor! Polyteks, Enervis’le yılda 360 bin TL’lik enerji tasarrufu yapacak
Devamı

Enervis 2016 Tasarruf Rakamları ve Faaliyetlerini Açıkladı

Enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji alanında faaliyet gösteren iştirak firması Enervis, 2016 yılında gerçekleştirdiği tasarruf faaliyetlerini açıkladı. Rapora göre Enervis, 7 sektörde gerçekleştirmiş olduğu enerji etüt ve uygulama çalışmalarında, müşterilerine 33 Milyon TL’lik enerji tasarruf potansiyeli sundu.
Devamı

Verimlilik Artırıcı Proje (VAP) 3. Ve son dönem başvuruları 3 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında yapılacak

Endüstriyel İşletmelerde; enerji etüt çalışması ile belirlenen önlemlerin uygulanması ve enerji tasarruf potansiyelinin geri kazanılması için hazırlanan Projeler Verimlilik Artırıcı Proje (VAP) 3. Ve son dönem başvuruları 3 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında yapılacak.
Devamı

Çevreci Ve Yüksek Verimli Çözümler İle Hizmetinizdeyiz!

Baca gazı filtrasyonu ve atık ısı geri kazanımını birlikte sağlayan elektrostatik filtre sistemlerini size özel finansal çözümlerle birlikte sunuyoruz!
Devamı

Enervis, Sanayide Enerji Verimliliği Kongresi’nde...

Enervis Türkiye’yi Endüstriyel Verimlilik Konferansı’nda temsil etti Enervis: “Türkiye’nin Enerji Tasarrufu Potansiyeli 8 milyar Euro!”
Devamı

VAP DANIŞMANLIĞI

Devamı

ENERVİS, Enerji Verimliliği Fuarı’na Katıldı

ENERVİS, Enerji Verimliliği Fuarı’na Katıldı 35. Enerji Verimliliği Haftası çerçevesinde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’na bağlı Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü tarafından organize edilen 7. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı, 14-16 Ocak tarihleri arasında İstanbul WOW Convention Center’da gerçekleşti.
Devamı

6. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı

Devamı

5. ULUSAL VERİMLİLİK KONGRESİ

5. ULUSAL VERİMLİLİK KONGRESİ
Devamı

Bursa OSB Yılda 5.7 Milyon Liralık Enerji Tasarrufu Yapacak

http://www.stargundem.com/ajanslar/bursa-osb-yilda-57-milyon-liralik-enerji-tasarrufu-yapacak-769227.html
Devamı

Enerji Tüketiminiz 5000 TEP ve üzerinde mi?

Enerji Tüketiminiz 5000 TEP ve üzerinde mi? Yıllık toplam enerji tüketimi 5.000 TEP ve üzeri olan ENDÜSTRİYEL İŞLETMELER ile Toplam inşaat alanı 20.000 metrekarenin üzerinde olan HİZMET SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN BİNALARDA
Devamı

Enervis “Düşük Karbon Kahramanları Ödülü” aldı

Enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji alanında faaliyet gösteren iştirak firması Enervis, karbon ayak izini azaltarak iklim değişikliği ile mücadeleye destek olan şirketlerin ödüllendirildiği 4. İstanbul Karbon Zirvesi’nde, tekstil sektöründe atıksu ısı geri kazanımı projesi ile “Düşük Karbon Kahramanları” ödülünü aldı. Enervis “Düşük Karbon Kahramanları Ödülü” aldı
Devamı

Yeşil Sanayi Zirvesine Enervisin enerji verimliliği projesi damga vurdu

Yeşil Bursa’da Yeşil Sanayi Zirvesi Yapıldı Yeşil Sanayi Zirvesi’ne Enervis’in enerji verimliliği projesi damga vurdu
Devamı

Enerji Kimlik Belgenizi Aldınız mı?

Enerji Kimlik Belgenizi aldınız mı?
Devamı

EnEffTurN Projesi Başarıyla Tamamlandı

Enervis, Türkiye’nin Elektriğinin Yüzde 47’sini Tüketen Sanayinin Yol Haritasını Çizdi
Devamı

Verimlilik Arttırıcı Projelerinize %30 Hibe Enerji Bakanlığından, Başvuru Danışmanlığı Enervis’ten!

Enerji verimliliği danışmanlık ve uygulamaları alanlarında faaliyet gösteren Enervis’in Genel Müdürü Osman Kipoğlu, Verimlilik Artırıcı Projeler’in (VAP) 2019 yılı birinci ve ikinci dönem başvuru tarihlerinin açıklandığını hatırlatarak, “Enervis olarak endüstriyel tesisleri, daha akıllı, daha verimli ve daha konforlu hale getirerek Türk sanayicisine destek sağlıyoruz. Bugüne kadar enerji verimliliği alanında şirketimizden danışmanlık alan tüm işletmelerin VAP başvuruları olumlu sonuçlandı” dedi.
Devamı

Sanayide %45'e Varan Enerji Tasarrufu İmkanı

Sanayide %45'e Varan Enerji Tasarrufu İmkanı
Devamı

ISO 9001:2008 Kalite Belgesi

Tüm iş süreçlerini kapsayan ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemleri belgelendirme denetimi BSI tarafından gerçekleştirilmiş ve Enervis bu belgeyi almaya hak kazanmıştır.
Devamı

Tekstilciler, Enerjilerinin Yüzde 45’ini Boşa Harcıyor…

Enerji verimliliği alanındaki çalışmaları ile dikkat çeken Enervis, Ekonomi Bakanlığı ile ortaklaşa yürütülen proje kapsamında Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren tekstil firmaları için enerji verimliliği raporu hazırladı.
Devamı

Sanayi Alanında Yetki

Enerji verimliliği faaliyetleri ile Bursa ve İstanbul’da Türkiye’ye katma değer sağlayacak projeler yürüten Enervis, faaliyet alanlarını genişletmek adına yetki alanlarına bir yenisini daha ekledi.
Devamı

ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi, sektörde ilk kez ENERVİS’e verildi

ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi, sektörde ilk kez ENERVİS’e verildi
Devamı

VAP DANIŞMANLIĞI

Devamı

ENERVİS, SANAYİDE VERİMLİLİĞİN PÜF NOKTALARINI ANLATTI;

Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde enerji verimliliği iyileştirme potansiyeli yüzde 40’a ulaştı
Devamı

EVD Yetkili Firması Enervis

Faaliyetlerine hız kesmeden devam eden, yeni nesil enerji ölçüm cihazları ve alanında uzman personeli ile enerji verimliliği alanında özellikle sanayi müşterilerine hizmet veren ENERVİS,
Devamı

BURSA ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ İLE ENERVİS EĞİTİM ALANINDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI

Bursa Orhangazi Üniversitesi (BOU) ve ENERVİS A.Ş. arasında; teorik ve uygulamalı eğitim, belgelendirme, sertifikasyon, denetim, araştırma-geliştirme (AR-GE) çalışmaları....
Devamı

Enervis Enerji Konseyi Üyesi Oldu

Enervis, Eylül 2013 tarihi itibari ile Bursa Organize Sanayi Bölgesi Enerji Konseyi Üyeliği’ne seçildi.
Devamı

Alt Yapı Hizmetlerinde Tam Yetki

Proje, Kontrol ve Denetleme, Yapım, Bakım ve Onarım alanlarında EPDK Doğal Gaz Yapım ve Hizmet Sertifikası almış olan Enervis,
Devamı

ENERVİS Yeni Ofisinde

Alman enerji devi EWE AG’nin Know-How’ı ve ileri teknoloji uygulamalarını, uzman kadrosu ve müşteri odaklı anlayışı ile enerji sektörünün hizmetine sunan şirket; Enervis müşterilerine daha hizmet verebilmek amacıyla yeni ofisine taşındı.
Devamı

Bursalı sanayicinin enerji danışmanlığını ENERVİS üstlendi

Ekonomi Bakanlığı'nın desteği ile gerçekleştirilen ve Uluslararası Rekabeti Geliştirme (UrGe) projesi olan 'Bursa Organize Sanayi Bölgesi (BOSB) Tekstil ve Otomotiv Kümeleri'nin enerji verimliliği danışmanlığını...
Devamı

Akreditasyon Sertifikası

Enervis 18 Haziran 2012’de Türk Akreditasyon Kurumu’ndan ISO/EC 17025 Sayaç Kalibrasyon Laboratuvar Akreditasyon Sertifikasını almaya hak kazanmıştır.
Devamı

ENERViS ile UGETAM, eğitim alanında işbirliği protokolü imzaladı

ENERVİS Enerji Servis A.Ş. ile UGETAM arasında eğitim, belgelendirme, denetim, AR&GE çalışmaları, mevzuat düzenlemeleri alanlarında
Devamı

Yapım Hizmet Sertifikası

Enervis kısa süre önce doğal gaz dağıtım ve iletim hatları inşaat ve hizmet sertifikasını aldı. Bu sertifika ile Enervis;proje, kontrol ve denetim, yapım, tamir ve bakım konularında yetkilendirilmiş oldu.
Devamı