Enervis Hakkında

Enerji ve dağıtım sektöründe uzmanlaşmış bir servis sağlayıcı olan Enervis, faaliyetlerine 2012 yılında başlamıştır. Genel Merkezi İstanbul’da olan Enervis, operasyonlarını Bursa ve Kayseri’deki şubeleri ile yürütmektedir. Enervis üç alana odaklıdır:

  • Etüt ve danışmanlık hizmetleri,
  • Enerji verimliliği uygulamaları (EPC),
  • Güneş enerji santrali kurulum ve işletmesi (EPC)

Enervis’in müşterilerine sunduğu hizmetler ve uzmanlaştığı alanlar arasında; sanayide ve binalarda enerji verimliliği danışmanlığı ve uygulamaları, ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Danışmanlığı, yenilenebilir enerji sistemleri danışmanlık ve uygulamaları, teknik-mesleki eğitim, doğal gaz altyapı yapım hizmet faaliyetleri, iç tesisat kontrol, sayaç kalibrasyonu, sayaç okuma, gaz kesme-açma bulunmaktadır.

Enerji hizmetleri sektöründe öncü şirket konumunda olan Enervis, çevreci, en verimli ve kaliteli çözümleri, grup şirketleri arasındaki sinerjik işbirliğini ve yetkin insan kaynağını kullanarak müşterilerine sunmaktadır.

ENERVİS Enerji Servis A.Ş. olarak amacımız, doğalgaz, elektrik, telekomünikasyon, bilişim sektöründe 80 yıllık deneyimine sahip Alman EWE Grubu’nun Know-How’ı ile çalışanlarının sektörel deneyimlerini birleştirerek, Türkiye Enerji Dağıtım sektörüne birçok yenilik kazandırmak ve öncü konumdaki grup şirketlerinin birikimlerini enerji sektörü ile paylaşarak, hizmet sunduğu tüm firmalar ile orta ve uzun vadeli, kazan kazan ilişkisine dayalı işbirlikleri kurmaktır. ENERVİS’ in faaliyet gösterdiği alanlarda tercih edilme sebebi ve hizmetlerindeki en önemli farklılık, hizmet verdiği şirketlerin ihtiyaç duyduğu tüm operasyonel işlerin aynı çatı altında gerçekleştirilmesinden doğacak olan sinerjiden faydalanarak, en verimli ve en kaliteli çözümleri sunması ve sektöre kazandırmasıdır.