Enerji Verimli Sanayi ve Ürünler Fuarı ve Zirvesi ENIPE, 11-14 Ocak’ta Enerji Verimliliği Derneği (ENVER) tarafından, İstanbul Ticaret Odası (İTO), İstanbul Sanayi Odası (İSO), İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) iş birliğiyle İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlendi.

Enerji kullanımında sanayi ve binalara yönelik enerji verimliliği çözümleri ve ürünlerin fuarda profesyonellerle ve son tüketici ile buluştuğu fuarda ENERVİS, Alman – Türk Ticaret ve Sanayi Odası AHK Türkiye Firma Pavilyonun’da ziyaretçilerini ağırladı.

Enerjide Verimlilikten Tasarrufa 360” teması ile düzenlenen fuar, sanayide enerji verimliliği ile bireylerin günlük yaşamında zamandan ve tüm kaynaklardan tasarrufu için çalışan ürün, hizmet ve teknolojiler çevresinde verimlilik ve tasarruf terimlerini ortak paydada bir araya getirdi.

Enervis ayrıca 12 Ocak Cuma günü düzenlenen Panelde Enervis “Türkiye’de Enerji Verimliliği – EnEffTurN (Energy Efficiency in Turkey Now)” Projesinin detaylarını katılımcılar ile paylaştı.

Ayrıca Panelin ardından düzenlenen Alman – Türk Ticaret ve Sanayi Odası AHK Özel Oturumda, Enervis, Almanya ve Türkiye enerji verimliliği piyasası, mevcut durum ve öngörüleri hakkında paylaşımlarda bulundu.